Masum – Saathiya 477. Bölüm İzle

12 Temmuz 2021 Pazartesi

CAGİ KAZA GEÇİRİYOR

Masum’da bugün Cagi Gora yüzünden bir kaza geçirir. Gopi bunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Cagi iyi olacak mı? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum 12 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 477. bölümüyle izle7.com’da.

477. Bölüm

Bavani Divya’dan kurtulmayı kafasına koyar. Divya’ya zehirli meyve suyu gönderen Bavani, düğün töreninden önce onu zehirlemeye kalkar. Fakat meyve suyunu Bavani’nin kocası içer. Bavani kocasının bir anda yere yığıldığını görünce meyve suyunu onun içtiğini anlar. Öte yandan Gora Cagi’ye kamyon çarpmasını sağlar. Kamyonun altında kalan Cagi apar topar hastaneye kaldırılır. Gopi kazayı öğrenince soluğu hastanede alır. Ameliyata alınan Cagi’nin sağlık durumu nasıl?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com