Masum – Saathiya 482. Bölüm İzle

17 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMİRA İNTİKAM PEŞİNDE

Masum’da bugün Ahem’in eski kız arkadaşı Anita’nın kızı ortaya çıkar ve annesinin intikamını almak ister. Modi ailesinin başına bela açmak isteyen Samira’nın aklından ne geçiyor? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 17 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 482. bölümüyle izle7.com’da.

482. Bölüm

Bavani Mira’nın yaptıklarını yanına bırakmak istemez ve yeni bir plan hazırlar. Daram’a sürekli duygu sömürüsü yapan Bavani, eline geçen her fırsatı değerlendirir. Öte yandan Cagi Riki’nin dadısının gizli bir iş çevirdiğini düşünür. Ahem’in eski kız arkadaşı Anita’nın kızı Samira ise Modi ailesinden annesinin intikamını almak ister. Bunun için Riki’yi kullanan Samira Modi evine girmeye çalışır. Samira’nın aklından ne geçiyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com