Masum – Saathiya 49. Bölüm İzle

10 Mayıs Pazar

KOKİLA BÜYÜK BİR İKİLEMDE

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 10 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 49. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Urmila yeni bir plan yapar ve yeğeni Daval’i Kinjal ile evlendirmek ister. Kokila bu teklife ne cevap verecek?

49. Bölüm

Kokila Kinjal’i Amerika’ya göndermeye karar verir. Urmila ise bir plan yapar ve Gopi’yle konuşur. Kinjal’i yeğeni Daval ile evlendirmeyi düşünen Urmila bu isteğini Gopi’ye anlatır ve ondan yardım ister. Kinjal’in Amerika’ya gitmesini istemeyen Gopi bu fikri benimser. Kinjal aile üyeleriyle vedalaşırken gözyaşlarına boğulur. Onun bu haline dayanamaz ve Urmila’nın teklifini herkese anlatır. Kokila Gopi’nin bu teklifine ne cevap verecek?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com