Masum – Saathiya 5. Bölüm İzle

27 Mart 2020 Cuma

RASHİ JİGAR’LA EVLENMEK İSTİYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 27 Mart Cuma günü yayınlanan son bölüm 5. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Urmila kızının Hetal’in oğluyla evlenmesi için bir plan yapar. Urmila’nın hazırladığı bu plan işe yarayacak mı?

5. Bölüm

Urmila ve Rashi Hetal’in gözüne girip oğlu Jigar’ı etkilemek için bir plan yapar. Hetal ile birlikte dua etmeye giden Rashi, gaz yağını yere döker ve gizlice ateşe verir. Gaz yağı bir anda yanmaya başlayınca Hetal yere yığılır. Alevler Hetal’i yangından kurtarıp onun gözüne girmeyi planlayan Rashi’nin müdahale edemeyeceği boyuta gelir. Yangını gören Gopi hemen müdahale eder fakat o da dumandan etkilenir ve bayılır. Ahem Gopi’yi yerde görünce hemen onu odasına götürür. Gopi kendine geldiğinde yanında Ahem’i görür ve çok şaşırır. Urmila ve Rashi’nin planladıkları gibi Hetal’i etkilemeyi başardılar mı?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.
Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum 23 Mart’tan itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com