Masum – Saathiya 51. Bölüm İzle

12 Mayıs Salı

KİNJAL KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 12 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölüm 51. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kinjal aslında hamile olmadığını söyleyince herkes şok olur. Daval ile evlenmek istemeyen Kinjal annesini ikna edebilecek mi?

51. Bölüm

Daval ile evlenmek istemeyen Kinjal hamile olmadığını itiraf eder. Bu haberle sarsılan Kokila ne yapacağını şaşırır. Modi ailesi büyük bir şok yaşarken Rashi Daval ile evliliğin gerçekleşmemesinden korkar. Kokila sonunda bir karar verir ve düğünün iptal olmadığını herkese açıklar. Düğünün iptal edilmesi için yalvaran Kinjal’in çabaları boşa çıkar. Kokila Gopi’ye kına hazırlıklarını yapmasını ister. Köşeye sıkışan Kinjal ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com