Masum – Saathiya 55. Bölüm İzle

16 Mayıs Cumartesi

KOKİLA’NIN ANNESİ GELİYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum – Saathiya 16 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 55. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün büyükanne Kokila’nın gelinini merak edince Ahem onu yeniden evine getirmek zorunda kalır. Ahem ve Gopi yeniden aynı evde yaşamaya başlayacak mı?

55. Bölüm

Kokila’nın annesinin ziyareti evdeki herkesi şok eder. Büyükanne Ahem’in karısını görmek isteyince Kokila ne yapacağını şaşırır. Çaresiz kalan Ahem Gopi’yi tekrar eve getirmek zorunda kalır. Kokila Ahem ve Gopi’den büyükanneye karşı dikkatli olmalarını ister. Büyükanne beraberinde getirdiği sandığı iki gelinden birine emanet edeceğini söyleyince Rashi çok merak eder. Rashi gizlice sandığın içine bakıp hazinenin ne olduğunu öğrenmek ister. Ahem ise büyükanne yüzünden sürekli Gopi’yle zaman geçirmek zorunda kalır. Büyükanne iki gencin yeniden bir arada yaşamasını sağlayabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel