Masum – Saathiya 59. Bölüm İzle

20 Mayıs Çarşamba

KOKİLA’NIN SINAVI

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 20 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 59. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila büyükanne Hetal ve Kokila’dan gelinlerinin sorumluluklarını değişmesini ister. Kokila ve Rashi arasındaki gerilim evdekileri nasıl etkileyecek?

59. Bölüm

Büyükanne Kokila ve Hetal arasında sürekli bir problem yaşandığını görür. İkisini de yanına çağıran büyükanne onların gelinlerinin üzerine çok düştüğünü söyler. Rashi’nin sorumluluğunu Kokila’ya, Gopi’nin sorumluluğunu ise Hetal’e veren büyükanne onların itirazlarını kabul etmez. Bir hafta boyunca Kokila’nın sorumluluğu altında olacağını öğrenen Rashi şok olur. Kokila Rashi’nin sürekli tembellik ettiğini görür ve çok öfkelenir. Küçük gelinler bu durumdan memnun olmaz. Kokila ve Rashi arasındaki gerili evdekilere yansıyacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com