Masum – Saathiya 67. Bölüm İzle

28 Mayıs Perşembe

KOKİLA AHEM’İ ŞOK EDİYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 28 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 67. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila herkese Gopi’yi evden göndermeyeceğini söyleyerek herkesi şok eder. Annesinin desteğini kaybeden Ahem ne yapacak?

67. Bölüm

Büyükanne kendi evine dönmeye karar verir. Ahem o gidince Gopi’yi kendi evine göndermeyi düşünür. Fakat Kokila herkesi toplayıp Gopi’nin evde kalmasına karar verdiğini söyler. Ahem annesinin bu kararını duyunca itiraz eder fakat Kokila ona kararının kesin olduğunu belirtir. Gopi ise kayınvalidesinin neden böyle bir karar aldığını merak edip onunla konuşur. Kokila Gopi’ye Ahem’in kalbini kazanmak için kendisine yardım edeceğini söyleyerek onu rahatlatır. Annesinden beklediği desteği alamayan Ahem ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com