Masum – Saathiya 68. Bölüm İzle

29 Mayıs Cuma

RASHİ’NİN OYUNU ORTAYA ÇIKACAK MI?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 29 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 68. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’yi küçük düşürmek için bir plan yapar. Kokila bir terslik olduğunu anlar ve Rashi’yi göz hapsine alır. Rashi’nin oyunu ortaya çıkacak mı?

68. Bölüm

Ahem annesinin ısrarı yüzünden Gopi’ye katlanmak zorunda kalır. Gopi ise onun aşağılayıcı tavırları yüzünden zor anlar yaşar. Ahem’in doğum gününde Rashi Gopi’yi rezil etmek için onun sipariş ettiği pastayı değiştirir. Kokila pasta siparişinde bir gariplik olduğunu anlar ve bunu çözmeye çalışır. Rashi kurduğu tuzağın ortaya çıkmasından endişelenir ve çözüm yolu aramaya başlar. Gözünü Rashi’nin üzerinden ayırmayan Kokila ondan şüphelenir. Rashi’nin oyunu ortaya çıkacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel