Masum – Saathiya 69. Bölüm İzle

30 Mayıs Cumartesi

AHEM ANNESİNİN İSTEĞİNİ KABUL EDECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 30 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 69. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Ahem’in iş için İsviçre’ye gidecek olması Kokila’yı umutlandırır fakat onun Gopi’yle gitmeyeceğini öğrenince yıkılır. Ahem annesinin isteğini kabul edip Gopi’yle mi gidecek?

69. Bölüm

Ahem’in İsviçre’de bir işi çıkar ve oraya gitmek için hazırlık yapar. Herkes Gopi’nin de onunla İsviçre’ye gideceğini düşünürken Ahem annesiyle gideceğini söyler. Bunu duyunca gözyaşlarına boğulan Gopi üzüntüsünü kimseye göstermek istemez. Rashi’nin de Cigar’la İsviçre’ye gideceğini duyan Kokila çok öfkelenir. Gopi’yi bir şekilde Ahem’le göndermeyi kafasına koyan Kokila plan yapmaya başlar. Ahem her şeye rağmen Gopi’yle gidecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com