Masum – Saathiya 70. Bölüm İzle

31 Mayıs Pazar

GOPİ KAYBOLUYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 31 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 70. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila Gopi’yle birlikte İsviçre’ye gider. Karşısında Gopi’yi görünce öfkelenen Ahem onu başından savmaya çalışır. Ahem yüzünden kaybolan Gopi ailesine dönebilecek mi?

70. Bölüm

Ahem annesinin ısrarlarına rağmen Gopi’yi İsviçre’ye götürmez. İsviçre’ye Gopi yerine Rashi’nin gitmesine sinirlenen Kokila bir plan yapar ve Gopi’yle birlikte yola çıkar. Ahem Gopi’yi karşısında görünce çok sinirlenir fakat Kokila yüzünden bir şey diyemez. Kokila her fırsatta Ahem ve Gopi’nin yan yana gelmesini sağlar. Ahem Gopi’yi başından savmak isterken kaybolmasına sebep olur. Hiç bilmediği bir ülkede yapayalnız kalan Gopi ne yapacağını şaşırır. Ahem çok geç olmadan Gopi’yi bulabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com