Masum – Saathiya 78. Bölüm İzle

8 Haziran Pazartesi

AHEM VE GOPİ ARASINDA NELER OLUYOR?

Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 8 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 78. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’yi kandırarak onu Ahem’in gözünde küçük düşürmeye çalışır. Ahem ise Gopi’yle çıktığı yürüyüşte ona çok sinirlenir. Ahem Gopi’yi kıskanıyor mu?

78. Bölüm

Rashi Gopi’yi evde Anita’nın bir ruhunun dolaştığına inandırır. Ahem’in ruhunun bir horoza girdiğini düşünen Gopi horozu korumak için elinden geleni yapar fakat horoz kaçmayı başarır. Horozun ardından Ahem’i gören Gopi onun düzeldiğini düşünerek çok sevinir. Rashi ise hikayeleriyle onu korkutmaya devam eder. Ahem yürüyüşe çıkar ve Kokila Gopi’nin de gitmesini söyler. Yürüyüşte Ahem arkadaşlarıyla karşılaşır. Gopi’nin ona eşlik ettiğini gören arkadaşları onlarla sohbet eder. Gopi’nin onlarla konuşması Ahem’i kıskandıracak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com