Masum – Saathiya 84. Bölüm İzle

14 Haziran Pazar

RASHİ’NİN PLANLARI BAŞARILI OLACAK MI?

Ekranların sevilen yabancı dizisi Masum – Saathiya 14 Haziran Pazar günü yayınlanan son bölüm 84. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün okumak isteyen Gopi sürekli bir engelle karşılaşır. Rashi ise onun okuyup özgüven kazanmasını engellemek için elinden geleni yapar. Rashi’nin oyunları işe yarayacak mı?

84. Bölüm

Öğretmen Gopi’yi bırakınca Hetal onu okula gönderme fikrini ortaya atar. Fakat hiçbir okul yaşı büyük olduğu için Gopi’yi kabul etmez. Çirag Gopi’nin bağış yaptıkları bir okula gidebileceklerini söyler fakat okul müdürü önce onun yeteneklerine bakmak istediklerini belirtir. Gopi’nin endişesini gören Cigar ona ders vermek ister. Bunu öğrenen Rashi Cigar’ı engellemek için bir plan yapar. Gopi Rashi’nin kurduğu bu sinsi tuzağa düşecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com