Masum – Saathiya 92. Bölüm İzle

22 Haziran Pazartesi

KOKİLA HER ŞEYİ ÖĞRENİYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 22 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 92. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Urmila ve Rashi aralarında konuşurken Kokila her şeyi duyar. Büyük bir oyun oynandığını fark eden Kokila çok öfkelenir. Kokila Rashi ve annesinin yaptıklarını ailesine anlatacak mı?

92. Bölüm

Rashi ve Kokila Modi ailesinden para alabilmek için bir oyun oynar. Kokila ise onların konuşmalarına şahit olur ve çok öfkelenir. Kendisine oynanan oyunlar karşısında çok sinirlenen Kokila Rashi ve Urmila’ya hesap sorar. Rashi kendisini aklamaya çalışsa da başarılı olamaz. Rashi evde Kokila’dan sürekli azar işitir. Bu durumdan kurtulmak isteyen Rashi annesinden yardım ister. Kokila Rashi’nin yaptıklarını herkese anlatacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com