Masum – Saathiya 93. Bölüm İzle

23 Haziran Salı

GOPİ’NİN BAŞI DERTTE

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 23 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 93. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila ve Hetal komşularıyla birlikte bayram hazırlığı yapar. Gopi ise bayram için yapılan bağışın çalındığını görür. Gopi’yi bekleyen kötü sürpriz ne?

93. Bölüm

Modi ailesi bayram hazırlıkları için komşularıyla toplanıp hazırlık yapar. Gopi dersleri yüzünden hazırlıklara yardım edemediği için üzülür. Onun bu halini gören Ahem Gopi’ye izin verir. Fakat Gopi yağmur yüzünden gidemez ve Ahem onu götürmeyi teklif eder. Kokila ise komşusu Savita’nın iğnelemelerinden çok rahatsız olur. Sürekli Gopi’yi kötüleyen Savita Kokila’nın terslemesiyle susmak zorunda kalır. Gopi hazırlıkların yapıldığı alana gelir ve bayram için yapılan bağışın çalındığını görür. Gopi’yi bekleyen kötü sürpriz ne?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com