Masum – Saathiya 94. Bölüm İzle

24 Haziran Çarşamba

GOPİ’NİN HÜZÜNLÜ DOĞUM GÜNÜ

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 24 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 94. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Gopi doğum gününde Rashi tarafından ağır sözlerle tehdit edilir. Göz yaşlarına boğulan Gopi derdini Ahem’e anlatabilecek mi?

94. Bölüm

Gopi törende yaptığı kahramanlıkla herkesin takdirini kazanır. Ona kırgın olan Kokila da Gopi’yi affeder. Gopi dayısından gelen bir telefonla doğum günü olduğunu hatırlar. Kocasının Gopi’yle konuştuklarını duyan Urmila Modi ailesinin bu özel günü öğrenmesini istemez. Rashi’yi arayıp kışkırtan Urmila engel olmak için elinden geleni yapar. Rashi Gopi’yi kenara çeker ve doğum günü olduğunu kimseye söylememesi için tehdit eder. Göz yaşlarına boğulan Gopi odasına kapanır. Ondaki bu değişimi gören Ahem neler olduğunu anlayacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com