Masum – Saathiya 95. Bölüm İzle

25 Haziran Perşembe

AHEM VE GOPİ ARASINDA NELER OLACAK?

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 25 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölüm 95. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Gopi doğum gününün ailesinin öldüğü gün olduğunu duyunca yıkılır. Ahem ise onu sakinleştirmek için harekete geçer. Ahem kendisine sarılan Gopi’ye sarılacak mı?

95. Bölüm

Gopi Rashi yüzünden doğum gününün uğursuz olduğunu düşünür. Sınıf arkadaşları Gopi’ye sürpriz bir parti yapmak için eve geldiklerinde herkes o gün Gopi’nin doğum günü olduğunu anlar. Herkes Gopi’yi kutlarken o gözyaşlarına boğulur ve odasına gider. Ahem ise onun bu haline kayıtsız kalamaz ve onu dışarı çıkarır. Onunla birlikte bir parka giden Ahem Gopi’ye kendisini üzen şeyleri dile getirmesini söyler. Ağlamaya başlayan Gopi Ahem’e sarılır. Ahem Gopi’ye karşılık verecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel