Masum – Saathiya 99. Bölüm İzle

29 Haziran Pazartesi

GOPİ SINAVI KAZANACAK MI?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum – Saathiya 29 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 99. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’nin yaralanmasını sağlar ve onun sınava girmesini önlemeye çalışır. Gopi bu sınavdan başarıyla çıkabilecek mi?

99. Bölüm

Rashi en sonunda Gopi’nin sınava girmesini engelleyecek bir yol bulur ve sağ elinin yaralanmasını sağlar. Ahem Gopi’ye dikkatsiz olduğu için kızar. Kokila ise Rashi’ye sınava Gopi’yle birlikte gidip sınavda yardım etmesi gerektiğini söyler. Rashi itiraz etse de Kokila onu susturmayı başarır. Kendi kazdığı kuyuya düşen Rashi annesini arayıp yardım ister. Urmila ise sınavda Gopi’nin söylediklerinin yerine başka bir şey yazmasını söyler. Gopi bu önemli sınavı geçebilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel