“Mide küçültme ameliyatı nedir? Mide küçültme ameliyatı nasıl yapılır? Mide küçültme ameliyatı ne zaman yapılmalı?” soruları Dr. Feridun Kunak Show’da cevaplandı.

Sağlıksız beslenme, yaşam şekli, teknoloji, genetik gibi faktörlerden dolayı obezite son yıllarda hızla yayılmaktadır ve zayıflamak amacıyla mide küçültme çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Dr. Feridun Kunak, mide küçültmesinde kelepçe ve balon sistemi uygulandığını, mide kelepçesini karın kısmından girip midenin ortasının metal veya plastik gibi bir maddeyle sıkıldığını ve bunun mideyi küçülttüğünü söyledi. Kunak, bir de mide balonu olduğunu, midenin içerisine girilip balonun şişirildiğini, böylece midede yer kaplayıp mideyi küçülttüğünü açıkladı.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bir Garip Aşk 4. Bölüm İzle 30 Ekim 2020
Bir Garip Aşk’ta ofisteki ilk gününde diğer çalışanların kendisiyle alay etmesinden büyük bir üzüntü duyan Khushi yine de duygularını gizlemeye çalışır. Büyük bir anlaşma imzalamaya hazırlayan Arnav ise Khushi’yi karşısında görünce yine onu aşağılar. Arnav’ın söylediklerini hak etmediğini düşünen Khushi, yine onu çok sinirlendirecek bir hata yapar. Ekranların sevilen dizisi Bir Garip Aşk 30 Ekim Cuma günü yayınlanan son bölümü 4. bölümüyle izle7.com'da. 4. BölümLavanya, Khushi’yi asistanı olarak işe alır ancak onun ofis hayatına yabancı oluşu ofisin diğer çalışanlarının eğlence malzemesi olur. Şirketin sahibinin Shyam olduğunu düşünen Khushi gerçekleri öğrendiğinde büyük bir şaşkınlık yaşar. öncemli bir iş toplantısına hazırlanan Arnav, Khushi’nin sakarlıkları yüzünden onu işten kovar. Ancak Khushi’nin kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Arnav’ın kendisine yaptığı haksızlıkları hatırlar ve büyük bir öfkeyle toplantının yapıldığı odaya girer. Herkes şaşkın, Arnav ise sinirlidir. Khushi ve Arnav arasında neler yaşanacak? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit MohanOyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay DograYapımcı: 4 Lions FilmsOrijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?Ülke: HindistanYapım Yılı: 2011
Bir Garip Aşk 4. Bölüm İzle 30 Ekim 2020