Sev Beni (Kim Book Joo) Türkçe Dublaj 14. Bölüm İzle

15 Ekim 2018 Pazartesi

JOON HYUNG’UN ANNESİ ORTAYA ÇIKIYOR

Kanal 7’nin Kore dizilerinden Sev Beni aşk dolu 14.bölümüyle izle7.com’da. Kim Bok Joon Hyung’la birlikte olduğu için çok mutludur. Antrenman sırasında bile onunla mesajlaşıp romantik anlar yaşar. Fakat en büyük sorun Kim Bok’un ilişkilerini herkesten saklamak zorunda olmasıdır.

14.Bölüm

Joon Hyung’un arkadaşı onu apar topar kız arkadaşılarıyla buluşmaya götürür. Joon Hyung bunu yapamayacağını söylese de arkadaşı çok ısrar eder. O sırada arkadaşlarıyla birlikte oradan geçmekte olan Kim Bok, Joon Hyung’un kızlarla oturduğunu ve bir kızın Joon Hyung’a dokunduğunu görür. Bunu gören Kim Bok hemen yanlarına gider ve kıza tepki göstererek Joon Hyung’un sevgilisi olduğunu söyler. Bütün arkadaşları bunu öğrenir ve şok olurlar. Joon Hyung’un da şok olacağı bir olay yaşanır. Yıllardır görmediği annesi karşısına çıkar ve kendini tanıtır. Joon Hyung karşısında annesini görünce ne yapacak?

Sevginin, arkadaşlık ilişkilerinin ve sporcuların yaşadığı zorlukların anlatıldığı ‘Sev Beni’ pazartesi, salı ve çarşamba 23:15’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Yönetmen:Oh Hyeon- Jong
Senaryo: Hee-seong Yang
Oyuncular:Nam Joo-Hyuk, Lee Sung-Kyung, Lee Jae-Yoon, Kyung Soo-jin, Moon Ji-yoon
Türü:Romantik Komedi-Spor
Orijinal Adı:Weightlifting Fairy Kimbok Joo

YENİ BÖLÜMLER izle7.com