Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 133. Bölüm İzle

19 Aralık 2018 Çarşamba

ROMİ VE SARİKA EVLENİYOR

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Sev Yeter 19 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 133. bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Romi ve Sarika’nın düğün hazırlıkları başlar. Raman kardeşine sürpriz yapmak için ona bir parti hazırlar. Romi partiden sonra düğüne yetişebilecek mi?

133. Bölüm

Romi ve Sarika evlenmek için hazırlıklara başlar. Hazırlıklar esnasında bir anda Sarika’nın abisi çıkagelir. Aylardır tanıdıkları Abhişek’in Sarika’nın abisi olduğunu öğrenen Bhala ailesi çok şaşırır. Öte yandan Raman’ın hapse attırdığı Ashok, kefaletle serbest bırakılır. Bu haber herkesi endişelendirse de Raman ailesini rahatlatır. Raman düğünden bir gün önce Romi için bir parti düzenler. Bunu duyan İshita çok bozulsa da onlara engel olamaz. Raman ve ailenin diğer erkekleri partiden sonra kendilerini toparlayamaz. Ertesi gün düğünü olan Romi bu düğüne yetişebilecek mi?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 890. bölümde Melek’in mahkeme günü gelir. Fikret mahkemede Melek’in suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışırken Kerem bunun tam aksini düşünür. Mahkemeden çıkan karar ne olacak?Melek’in mahkeme günü gelip çatar. Elif, Aslı ve Mahir oldukça heyecanlıdır. Kerem ne olacağını bilmemenin gerilimindeyken, Hümeyra ise adaletin doğru şekilde yerini bulmasını ister. Kıymet Elif’e mahkemeye gelemeyeceğini söylese de Hümeyra ona daha önce söz vermiştir. Onu farkında olmadan Kıymet’in zulmünden kurtarır, mahkemeye götüreceğini söyler. Levent Hümeyra’yı yalnız bırakmak istemez, işten ayrılmış olmasına rağmen onun yanında mahkemeye katılmak için gelir. Mahkeme boyunca olaylar Melek’in lehine işler, duruşma salonunda Melek için olumlu bir hava eser. Kerem bu durumdan endişelenir ve onun cezasız kalmasını istemez. Bu nedenle söz alır ve bir konuşma yapar. Bu konuşma hâkimin Melek’e bakış açısını değiştirir. Davadan çıkacak karar ne olacak?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı