Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 14.Bölüm Fragman İzle

5 Temmuz 2018 Perşembe

RUHİ’NİN VELAYETİ KİME VERİLECEK?

Sevilen Hint dizi Sev Yeter yayınlanan son bölümü 14.bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Sev Yeter’de bu akşam İshita ve Raman’ın düğün töreni gerçekleşir. Ruhi’nin velayet davasında ise herkesi büyük bir sürpriz bekler. Ruhi’nin velayeti kime verilecek?

14.Bölüm

Shagun düğünü engellemek için İshita’ya Raman’ın bir oğlu olduğunu anlatır. İshita düğünü iptal ettiğini söyler. Bunu duyan Shagun büyük bir sevinç içerisinde evine gider. İshita ise düğün salonuna geri dönerek Shagun’u kandırmak için evlenmeyeceğini söylediğini anlatır ve düğün töreni tamamlanır. Ruhi’nin velayet davasının günü geldiğinde ise Shagun büyük bir şok yaşar. İshita’nın kendi tarafında olduğunu düşünen Shagun kendisini kandırdığını anlayınca ne yapacağını şaşırır. İshita’ya hesap soran Shagun gerçek yüzünü gösterir ve ona hakaret eder. Duruşma sırasında hakim Ruhi’ye kiminle kalmak istediğini sorar. Ruhi’nin kararı ne olacak?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:00’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza
Senarist: Ritu Bhatia
Türü:Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 888. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 888. bölümde Kıymet, Melek’i öldürmek için harekete geçer. Melek’i öldürdüğünü düşünen Kıymet’in foyası ortaya çıkacak mı?Kıymet Melek’i öldürme girişiminde bulunur. Durumu fark eden doktorlar, Melek’e gereken müdahaleyi yapar ve onu yaşama döndürür. Kerem Aslı ile Mahir’in arasında yoğunlaşan telefon trafiğinden şüphe duymaya başlar. İkisinin arasında gizli bir gündem olmasından rahatsız olur. Melek birilerinin kendisini öldürmeye çalıştığını hatırlar. Kendisini ziyarete gelen Fikret’e bu konudaki şüphelerini anlatır. Fikret doktorları sıkıştırır, hastanenin güvenlik kamerası görüntülerinin peşine düşer. Kıymet’ten şüphelenen Fikret onunla yüzleşmek ister. Melek’in öldüğünü düşünürken başarısız olduğunu öğrenen Kıymet’in foyası ortaya çıkacak mı?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 888. Bölüm Fragmanı