Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 142. Bölüm İzle

1 Ocak 2019 Salı

İSHİTA RAMAN’DAN ŞÜPHELENİYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Sev Yeter 1 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 142. bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Bhala ailesi Rinki’nin ölümüyle kahrolur. Daha onun acısını atlatamayan İshita Raman’ın Shagun’la görüştüğünü öğrenir. İshita Shagun ve Raman’ın neden görüştüğünü öğrenebilecek mi?

142. Bölüm

Abishek Rinki’nin öldürüldüğünü söyleyince tüm Bhala ailesi yıkılır. Rinki’nin ölümü Amerika’dan dönen Mihir’i şok eder. Polis Rinki’nin ölümünden Mihir’i sorumlu tutar ve onu gözaltına alır. Öte yandan Shagun Raman ve İshita’nın bebeği için taşıyıcı anneliğini üstlenir. Raman İshita’ya bu haberi vermek ister. Ama bebeğin durumu netleşmeden İshita’yı ümitlendirmekten çekinir. Raman’ın tavırlarından şüphelenen Simi onu takip eder ve İshita’ya durumu anlatır. İshita Raman ve Shagun’un neden görüştüğünü öğrenebilecek mi?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı