Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 146. Bölüm İzle

7 Ocak 2019 Pazartesi

İSHİTA SHAGUN’U KURTARABİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Sev Yeter 7 Ocak Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 146. bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Shagun herkese gerçekleri açıklar fakat büyük bir hakaretle karşı karşıya kalır. Bebeği onlara geri vermeyeceğini söyleyen Shagun daha fazla dayanamaz ve bir binanın çatısına çıkar. Shagun intihar mı edecek?

146. Bölüm

Shagun İshita ve Raman’ın çocuğuna taşıyıcı annelik yaptığını söyleyince herkes şok olur. İshita ve Santoshi’nin hakaretlerine dayanamayan Shagun çok öfkelenir. Bebeği doğurduğunda onlara vermeme kararı alan Shagun İshita’ya diğer çocuklarının da zamanla kendisine döneceğini söyler. Shagun ülkeden gitmek için harekete geçer. Fakat Raman polise haber verir ve onun gitmesine engel olur. İshita Shagun’u ikna etmek için onunla baş başa konuşmak ister. Shagun ise yüksek bir binanın çatısına çıkar. Onun intihar etmek istediğini anlayan İshita Shagun’a engel olabilecek mi?

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 890. bölümde Melek’in mahkeme günü gelir. Fikret mahkemede Melek’in suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışırken Kerem bunun tam aksini düşünür. Mahkemeden çıkan karar ne olacak?Melek’in mahkeme günü gelip çatar. Elif, Aslı ve Mahir oldukça heyecanlıdır. Kerem ne olacağını bilmemenin gerilimindeyken, Hümeyra ise adaletin doğru şekilde yerini bulmasını ister. Kıymet Elif’e mahkemeye gelemeyeceğini söylese de Hümeyra ona daha önce söz vermiştir. Onu farkında olmadan Kıymet’in zulmünden kurtarır, mahkemeye götüreceğini söyler. Levent Hümeyra’yı yalnız bırakmak istemez, işten ayrılmış olmasına rağmen onun yanında mahkemeye katılmak için gelir. Mahkeme boyunca olaylar Melek’in lehine işler, duruşma salonunda Melek için olumlu bir hava eser. Kerem bu durumdan endişelenir ve onun cezasız kalmasını istemez. Bu nedenle söz alır ve bir konuşma yapar. Bu konuşma hâkimin Melek’e bakış açısını değiştirir. Davadan çıkacak karar ne olacak?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı