Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 213. Bölüm İzle

12 Nisan 2019 Cuma

RAMAN VE RUHİ’NİN DUYGU DOLU ANLARI

Kanal 7’nin ilgi gören Hint dizisi Sev Yeter 12 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümü 213. bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Bhala ailesinin evinde küçük çaplı bir yarışma düzenlenir. Raman bu yarışmada Ruhi’nin en sevdiği karakterin kostümünü giyer. Babasını o halde karşısında gören Ruhi ne yapacak?

213. Bölüm

Aditya ve Alya Mihir’e özgüven kazandırmak için bir yarışma düzenlemeye karar verir. Tüm ailede yarışma heyecanı yaşanır. Alya ve Aditya Mihir’in bu yarışmaya katılması için onu ikna etmeye çalışır. Mihir onların ısrarına daha fazla dayanamaz. Yarışma sırasında heyecan doruğa ulaşır. Yarışma sırasında renkli anlar yaşanır. Raman Ruhi’ye geçmişi hatırlatmak için onun okulunda giydiği kıyafeti giyer. Ruhi babasını bu şekilde görünce çok duygulanır. Ruhi duygularını belli etmek istemez. Raman ise onun bakışlarından her şeyi anlar.

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 22:00’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bir Garip Aşk 26 Ekim Pazartesi 21:15'te Kanal 7'de
Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk’ 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren yeniden Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Kushi  bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür. ‘Bir Garip Aşk’ 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak.Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit MohanOyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay DograYapımcı:4 Lions FilmsDiğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Bir Garip Aşk 26 Ekim Pazartesi 21:15'te Kanal 7'de