Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 55.Bölüm İzle

31 Ağustos 2018 Cuma

PARMET EVE DÖNÜYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Sev Yeter 55.bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Simi kocasıyla tekrar bir araya gelmek istediğini söyler. Buna şiddetle karşı çıkan Raman İshita yüzünden onu yeniden eve almak zorunda kalır. Parmet gerçek yüzünü ortaya çıkaracak mı?

55.Bölüm

Simi Parmet’le yeniden aynı evde yaşamak ister. Bunu duyan Raman çok öfkelenir. Eşyalarını toparlayıp Parmet’e gitmek isteyen Simi ailesinin rıza göstermesini bekler. Fakat herkes buna karşı çıkar. İshita bu duruma bir son vermek için Parmet’le buluşup niyetini anlamaya çalışır. En sonunda ikna olan İshita Parmet’i eve getirir. Neye uğradığını şaşıran Raman İshita’dan hesap sorar. Gerçek niyetini Raman’a açıklayan İshita onu sakinleştirir. İshita’nın açıklamalarını mantıklı bulan Raman, Parmet’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için ona katlanmak zorunda kalır. Parmet, Raman ve İshita’nın asıl niyetini anlayacak mı?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 20:15’te Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 890. bölümde Melek’in mahkeme günü gelir. Fikret mahkemede Melek’in suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışırken Kerem bunun tam aksini düşünür. Mahkemeden çıkan karar ne olacak?Melek’in mahkeme günü gelip çatar. Elif, Aslı ve Mahir oldukça heyecanlıdır. Kerem ne olacağını bilmemenin gerilimindeyken, Hümeyra ise adaletin doğru şekilde yerini bulmasını ister. Kıymet Elif’e mahkemeye gelemeyeceğini söylese de Hümeyra ona daha önce söz vermiştir. Onu farkında olmadan Kıymet’in zulmünden kurtarır, mahkemeye götüreceğini söyler. Levent Hümeyra’yı yalnız bırakmak istemez, işten ayrılmış olmasına rağmen onun yanında mahkemeye katılmak için gelir. Mahkeme boyunca olaylar Melek’in lehine işler, duruşma salonunda Melek için olumlu bir hava eser. Kerem bu durumdan endişelenir ve onun cezasız kalmasını istemez. Bu nedenle söz alır ve bir konuşma yapar. Bu konuşma hâkimin Melek’e bakış açısını değiştirir. Davadan çıkacak karar ne olacak?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı