Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 89.Bölüm İzle

18 Ekim 2018 Perşembe

İSHİTA VE SHAGUN YÜZLEŞİYOR

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Sev Yeter 18 Ekim’de yayınlanan son bölümü 89.bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Shagun Ruhi’yi kendi tarafına çekmek için uğraşır fakat Ruhi ona hiç beklemediği bir ders verir. İshita ise Shagun’la yüzleşmek zorunda kalır. İshita’ya karşı daha çok bilenen Shagun bu sefer ne yapacak?

89.Bölüm

Ruhi ve Aditya’nın okulunda bir yarış düzenleneceği haberi yayılır. Ruhi yarışa İshita’yla katılmak isterken Aditya da Shagun’la katılmaya karar verir. Shagun Ruhi’yi kendi tarafına çekmek için harekete geçer ve onun kalbini kazanmak için alışverişe götürür. İshita onlara belli etmese de bu durumdan rahatsız olur ve Ruhi’yi kaybetmekten korkar. Fakat Ruhi Shagun’a büyük bir ders verir. Shagun Ruhi’ye tokat atmak üzereyken İshita ona müdahale eder. Shagun’a yaptıklarının farkında olduğunu söyleyen İshita onun restiyle karşılaşır. İshita’yı ailesinin gözünde küçük düşürmek isteyen Shagun yeni bir hamle yapar. Shagun’un bu hamlesi başarılı olacak mı?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı