Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 92.Bölüm İzle

23 Ekim 2018 Salı

RAMAN SHAGUN’U EVDEN GÖNDERİYOR

Sevilen dizi Sev Yeter 23 Ekim’de yayınlanan son bölümü 92.bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Raman Shagun’un planlarını bertaraf etmek için onun ayrı bir eve taşınmasını sağlar. Öte yandan Raman ve İshita evlilik yıl dönümlerini kutlar. Onların bu mutluluğu uzun sürecek mi?

92.Bölüm

Romi Shagun’un kendisine oyun oynadığını anlar ve ondan hesap sorar. Shagun ise onu tehdit eder. Romi eve döndüğünde Raman’ın öfkesiyle karşılaşır. Parayı çaldığı için kardeşini kötü bir şekilde döven Raman’ı babası durdurur ve Romi’yi evlatlıktan reddettiğini söyler. İshita ise Shagun’un Romi’ye oyun oynadığını anlar. Öte yandan Raman Aditya’nın artık gerçekleri kabullenmesi gerektiğini düşünerek Shagun ve Aditya için ev tutar. Bu beklenmedik gelişme Shagun’u şok eder. Büyük bir bozguna uğrayan Shagun taşınmak zorunda kalır. Raman ve İshita cephesinde ise işler yoluna girmeye başlar. İshita’yı ne kadar sevdiğini göstermek isteyen Raman ona evlilik yıl dönümleri için bir sürpriz hazırlar. İshita ve Raman’ın bu mutluluğu ne kadar sürecek?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı