Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 93.Bölüm İzle

24 Ekim 2018 Çarşamba

Sevilen dizi Sev Yeter 24 Ekim’de yayınlanan son bölümü 93.bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Raman iş yerinde büyük bir sorun yaşar ve istifa etmeye karar verir. Aditya ise Shagun’dan beklediği desteği İshita’dan görmeye başlar. Aditya ve İshita arasındaki buzlar eriyecek mi?

93.Bölüm

Ruhi ve Aditya bir sunum ödevi alır. Ruhi ödevi yaparken İshita ona yardım eder. Shagun ise Aditya’nın ödevini para karşılığında başka birine yaptırmak ister fakat anlaştığı kişi ödevi tamamlamaz. Aditya çaresiz bir şekilde beklerken İshita onun imdadına koşar ve Ruhi’nin ödevine ortak olmasını sağlar. Aditya onun bu tavrı karşısında çok duygulanır. Öte yandan Raman iş yerinde büyük bir problem yaşar. Patronuyla büyük bir anlaşmazlığa giren Raman İshita’ya durumu anlatır. İshita da ona istifa etmesini söyler ve ona destek olacağına söz verir. Aditya’nın okul taksitinin ödenmesi gerekir. Annesinden para isteyen Aditya onun soğuk tavrıyla karşılaşır. Parayı babasından istemeyi düşünen Aditya’yı bir sürpriz bekler.

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı