Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 96.Bölüm İzle

29 Ekim 2018 Pazartesi

SHAGUN EVDEN KOVULUYOR

Sevilen dizi Sev Yeter 29 Ekim’de yayınlanan son bölümü 96.bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Nikhil’in gerçek yüzü ortaya çıkar fakat Shagun planladığı gibi herkesin sevgisini kazanmak yerine evden kovulur. İshita ise Rinki ve Mihir için bir teklifte bulunur. İshita’nın bu teklifi kabul edilecek mi?

96.Bölüm

Shagun Amrita’yı düğünün yapıldığı yere getirir. Nikhil’i karşısında gören Amrita ona herkesin içinde tokat atar ve tüm gerçekleri anlatır. Raman bunun üzerine Nikhil’i evden kovar. Shagun tüm suçu İshita’nın üzerine yıkmaya çalışsa da başarılı olamaz. Romi Puri’yi de yanına alır ve Shagun’un tüm oyunlarını ortaya çıkarır. Parayı çalmasında Shagun’un parmağı olduğunu ispatlayan Romi bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyler. Bunu duyan Santoshi fenalaşır. Evden kovulan Shagun ise herkese hakaret eder. Öte yandan İshita herkesi şok edecek bir teklif sunar. İshita’nın bomba etkisi yapan bu teklifi ne?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı