Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 97.Bölüm İzle

30 Ekim 2018 Salı

İSHİTA RUHİ’NİN VELAYETİNİ KAYBEDİYOR

Sev Yeter dizisinin 30 Ekim’de yayınlanan heyecan dolu son bölümü 97.bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Raman Shagun’dan Aditya’nın velayetini almayı başarır. Shagun ise ona hiç ummadığı bir oyun oynar. Ruhi’nin velayetini kaybettiğini öğrenen İshita ne yapacak?

97.Bölüm

İshita Rinki ve Mihir’in mutluluğu için onların evlenmesi gerektiğini söyler. Bu teklifi duyan herkes çok mutlu olur. Rinki ve Mihir’in evliliği herkesin içine siner. Raman ise Aditya’nın velayetini almak için Shagun’a bir teklif sunar. Raman’ın bu teklifi karşısında şok olan Shagun ne yapacağını şaşırır. Aditya’yı vermek istemeyen Shagun Raman’a karşı dirense de para için oğlunun velayetini Abhi’ye vermek zorunda kalır. Aditya’nın eve gelişi evde bayram etkisi yapar. Fakat Shagun Raman’a bir oyun oynar. Shagun sözleşmeye Ruhi’nin velayetini üzerine almak için bir madde ekler. Raman ve İshita bu maddeyi fark ettiğinde ne yapacak?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı