Sev Yeter – Ye Hai Mohabbatein 99.Bölüm İzle

1 Kasım 2018 Perşembe

ADİTYA İNTİHAR MI EDECEK?

Sevilen dizi Sev Yeter’in 1 Kasım’da yayınlanan heyecan dolu son bölümü 99.bölümüyle izle7.com’da. Sev Yeter’de bu akşam Shagun Ruhi’nin velayetini alarak İshita’ya karşı zafer kazandığını düşünür. Fakat İshita Shagun’un avukatıyla görüşüp onu yeniden almanın çaresini bulur. Aditya ise onu kimsenin istemediğini düşünür. İntihar etmek isteyen Aditya bu kararından vazgeçecek mi?

99.Bölüm

Shagun Ruhi’nin velayetini almayı başarır. İshita göz yaşlarına boğularak Ruhi’ye durumu anlatır. Ruhi istemese de Shagun’la gitmek zorunda kalır. Shagun’un Ruhi’ye tavrı İshita ve Raman’ı kaygılandırır. İshita Shagun’un avukatıyla görüşür ve ona sahtekarlık yaptığını bildiğini söyler. Avukat ilk başta bunu inkar etse de Aditya sayesinde İshita’ya yardım etmeyi kabul eder. İshita bu haberi sevinç içinde Raman’a verir. Öte yandan Aditya annesini arayarak onun yanına geri döneceğini haber verir. Shagun İshita’nın planını öğrenince tedirgin olur ve Aditya’yı azarlar. İstenmediğini düşünen Aditya intihar etmeyi düşünür. Onun bu düşüncesini fark eden Raman şok olur. Raman Aditya’nın aklından intiharı silebilecek mi?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı