Sevda Masalı – The King in Love 10. Bölüm İzle

23 Haziran 2020 Salı

PRENS AŞKININ PEŞİNDEN GİDER

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Kore dizisi Sevda Masalı 23 Haziran Salı günü yayınlanan son bölümü 10. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Veliaht Prens Wang Won’un, Dan ile evlenme kararı alması herkesi şaşırtır. Küçüklüğünden beri Veliaht Prens’e aşık olan Dan çok mutludur ama ağabeyi Wang Lin bu evliliğe karşı çıkar.

10. Bölüm

Veliaht Prens, Dan’ı evleneceği kız olarak herkesin önünde ilan eder. Dan, uzun zamandır prense aşıktır. Bu yüzden Prensin teklifine çok sevinir. Ancak Dan’ın ağabeyi ve Veliaht Prensin yakın arkadaşı olan Wang Lin, bu evliliğe karşıdır. Çünkü gerçekte Veliaht Prensin kalbinde Eun San olduğunu biliyordur. Wang Lin, arkadaşı Veliaht Prensin doğru bir karar verebilmesi için elinden geleni yapar. Veliaht Prens de güvenebileceği tek kişinin Wang Lin olduğunun farkındadır ve ondan daima yanında kalması için anlaşma yapar. Prens, Eun San ile evlenebilmek için güç sahibi olmak ister ve hayatında ilk kez annesi ana kraliçeden yardım ister. Prens, Eun San ile birlikte olabilmek için ne feda edecek?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com