Sevda Masalı – The King in Love 11. Bölüm İzle

4 Şubat 2019 Pazartesi

VELİAHT PRENS İLE EUN SAN YÜZLEŞİR

Sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 4 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 11. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Eun San ile Veliaht Prens yüzleşir. Prens, Eun San’ın kendisi ile evlenmeyi kabul etmemesinin nedenini anlamaya çalışır.

11. Bölüm

Veliaht Prens, Eun San ile eskiden olduğu gibi sıcak bir ilişki kurmak ister. Eun San’dan evlilik teklifini neden kabul etmediğini öğrenmek ister. Eun San da Dan’ın gönderilmemesi ve Wang Lin’in saraydan gitmesini önlemek için evlenmeyi kabul etmediğini söyler. Artık Veliaht Prensin gerçek kimliğini öğrenen Eun San, ona eskiden olduğu gibi arkadaşça yaklaşamaz. Bu duruma bozulan Prens, Eun San’dan rahat olmasını ister. Dan ise ağabeyi Wang Lin’in de Eun San’a aşık olmasına rağmen sessiz kalmasına üzülür. Dan, bu konuda ona yardım etmeye çalışır. Öte yandan sağlığı kötü olan Ana kraliçe ise oğlunun imparator olması için uğraşır. Veliaht Prensin sarayda güçlü bir yer edinmesi için doğru bir evlilik yapmasının gerektiğini düşünen kraliçe, Eun San’ın, prensle olmasını ister. Eun San ile Veliaht Prens’in ilişkileri nasıl sürecek?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com