Sevda Masalı – The King in Love 13. Bölüm İzle

6 Şubat 2019 Çarşamba

EUN SAN İLE WANG LİN’İN İLİŞKİSİ ZARAR GÖRÜR

Ekranların ilgiyle izlenen Kore dizisi Sevda Masalı 6 Şubat Çarşamba günü yayınlanan 13. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Eun San, uzun zamandan sonra babası ile bir araya gelir. Kızına annesinin intikamını almaktan vazgeçmesinin sebebini sorar. Eun San’ın verdiği kaçamak cevaplar babasını şaşırtır.

13. Bölüm

Eun San, annesinin öldürüldüğü günden beri intikam almak için araştırma yapar. Ejderha dövmeli adama ilk kez bu kadar yaklaşan Eun San, bu isteğinden vazgeçtiğini söyler. Eun San’ın saldırı gününden bu yana annesinin öcünü almak için dövüş talimi yaptığını bilen babası çok şaşırır. Veliaht Prens ve Wang Lin de Eun San’a yardım etmek ister. Ama Eun San izin vermez. Öte yandan ana kraliçenin bulduğu adam saraya gelir ve Eun San’ın annesinin öldürüldüğü saldırıyı Wang Lin’in ağabeyinin planladığını söyler. Eun San bu gerçeği öğrendikten sonra Wang Lin’e nasıl davranacak?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com