Sevda Masalı – The King in Love 15. Bölüm İzle

8 Şubat 2019 Cuma

WANG LİN ARKADAŞINA İHANET EDECEK Mİ?

Ekranların sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 8 Şubat Cuma günü yayınlanan 15. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Eun San, hayattaki tek varlığı olan babasını kaybeder. Maliye nazırının ölümü sarayda büyük yankı uyandırır. Onun servetinin kime geçeceği Eun San’ın evleneceği kişiye bağlıdır.

15. Bölüm

Eun San, tek dayanağı olarak gördüğü babasını kaybetmenin üzüntüsünü yaşar. Bu çöküntüsünde ona Veliaht Prens destek olur. Sarayın gözü ise maliye bakanının servetindedir. Özellikle ana kraliçe veliaht prens oğlunun güçlenmesi için Eun San ile evlenmesini ister. Wang Lin de maliye bakanının ölümünde ana kraliçenin rolü olduğunu düşünür. Bunun üzerine Eun San’ın da tehlikede olmasından endişe eder. Sevdiği kadını korumak için Veliaht Prensin emrine ilk kez karşı çıkan Wang Lin, Eun San’ı kendisinin koruyacağını söyler. Veliaht Prens ve Wang Lin arasında çatışmalar başlar. İmparatorun yardımcısı ise krala verdiği ilaçlarla onu saf dışı bırakır ve saraydaki dengeleri değiştirir. Bir taraftan da askerlerin bir kısmı isyan çıkarıp Wang Lin’i imparator ilan etmeyi teklif eder. Wang Lin, arkadaşına ihanet etmeyi kabul edecek mi?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com