Sevda Masalı – The King in Love 16. Bölüm İzle

11 Şubat 2019 Pazartesi

WANG LİN İLE EUN SAN’IN ARASINDA NELER OLACAK?

Kanal 7’nin sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan 16. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Wang Lin, Eun San’ı babasının cenazesinde kaçırır. Onun sarayda güvenli olmadığını düşünür. Veliaht Prens, Wang Lin ile Eun San’ın evlenecekleri haberini alır.

16. Bölüm

İmparator, tahtın başına oğlu yerine Wang Lin’in geçmesini ister. Wang Lin de Eun San’ın güvende olmadığını düşünür ve onu saraydan uzaklaştırır. Maliye bakanının ölmeden önce Wang Lin ile Eun San’ın evlenmesini istediği ortaya çıkar. Veliaht Prens ise arkadaşının kendisinin arkasından iş çevireceğine ihtimal vermez. Öte yandan Veliaht Prens ile Dan’ın düğün hazırlıkları sürer. Sarayın ileri gelenleri ise Veliaht Prensin tahta geçmemesi için Wang Lin’in geçmesini ister. İmparatorun yardımcılarının verdiği ilaçlardan algısını yitiren İmparator, sağlıklı kararlar veremez. Veliaht Prensin kendisine zarar vereceğinden korkar. Wang Lin ile Eun San arasında neler olacak?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com