Sevda Masalı – The King in Love 3. Bölüm İzle

10 Haziran 2020 Çarşamba

SAKLANAN GERÇEKLER NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ekranların ilgiyle izlenen Kore dizisi Sevda Masalı 10 Haziran Çarşamba günü yayınlanan 3. bölümüyle izle7.com’da. İki dostun aynı kadına âşık olduktan sonra geçtiği sınavların, tutkulu bir şekilde işlendiği Sevda Masalı’nda bugün Prens Wang Won, Eun San’a gösterdiği ilginin karşılığını göremez. Onunla yakın olmak ister ama Eun San, kendini geri çeker. Ayrıca ikisinin de birbirinden sakladığı gerçekler vardır.

3. Bölüm

Prens Wang Won, Eun San ile yakın olmak ister. Ancak Wang Lin onu fazla tanımadıklarını ve daha temkinli olmalarını söyler. Wang Lin, Eun San’ı uzaktan izler. Ancak Wang Lin, Eun San’ın gerçekte maliye bakanın kızı olduğunun farkında değildir. Prens Wang Won ile Wang Lin de kimliklerini gizler. Eun San da annesinin hizmetlisi ile yer değiştirmiştir ve uzun zamandır hayatını bu şekilde sürdürür. Öte yandan Eun San’ı her düştüğü zor durumdan koruyan siyah peçeli bir adam vardır. Eun San, bu kişinin sadece gözlerini tanır. Eun San’ı koruyan kişi kim? Prens Wang Won, Eun San’a veliaht prens olduğunu açıklayacak mı?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 07:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com