Sevda Masalı – The King in Love 5. Bölüm İzle

15 Haziran 2020 Pazartesi

VELİAHT PRENS WANG WON’UN ZOR SEÇİMİ

Sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 15 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 5. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün İmparator, ormanda yaşanan saldırı hakkında soruşturma yaptırır ve o sırada bir kızın da hançerle ormanda olduğu bilgisine ulaşırlar. Eun San, Veliaht Prens ve Wang Lin’in hayatı tehlikeye girer.

5. Bölüm

İmparatora yapılan saldırının etkisi hala devam eder. İmparator, bu saldırının peşini bırakmaz ve ayrıntılı bir araştırma yaptırır. Ormanda üçüncü kişinin bir kız olduğu ortaya çıkar. Eun San’ı bulan askerler onu tutuklar. İmparatorun canına kast eden kişinin Eun San olduğu düşünülür. Ana kraliçe, oğlunu bu olaydan korumak için yanına çağırır. Ancak Veliaht Prens Wang Won, Eun San’ın tutuklandığını öğrenmesinden sonra saraya gitmek ister. Ana Kraliçe, tüm suçun Eun San’ın üstüne kalması için Veliaht Prensi oyalamaya çalışır. Eun San ile Veliaht Prens Wang Won ise işbirliği yapmakla suçlanır. Veliaht Prens, Eun San’ın sorguda işkence yaşamasına izin vermez ve ona âşık olduğunu söyler. Ancak Prensin bu itirafı bile Eun San’ı kurtarmaya yetmez. Wang Lin’in yaptığı açıklama ise tüm gerçekleri değiştirir. İmparator ise Veliaht Prens’ten zor bir seçim yapmasını ister.

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com