Sevda Masalı – The King in Love 6. Bölüm İzle

16 Haziran 2020 Salı

WANG LİN, EUN SAN’DAN HOŞLANDIĞINI SÖYLEYEBİLECEK Mİ?

Kanal 7 Kore dizisi Sevda Masalı 16 Haziran Salı günü yayınlanan 6. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Eun San, annesini öldüren kişinin bileğindeki ejderha dövmesini hiç unutmaz. Hançerini alan kişinin de elinde aynı dövmeden olduğunu babasına söyler. Ancak baş nazırın oğlu, Veliaht Prensin yerine geçmek için kötü bir oyun planlar.

6. Bölüm

Babası, Eun San’ı kendisini koruması için uyarır. Eun San ise annesinin öldürüldüğü gün gördüğü ejderha dövmesinin peşine düşer. Baş nazırın oğlu tahta geçmek uğruna hem öz kardeşi Wang Lin hem de Veliaht Prensin canını tehlikeye sokar. Wang Lin ise hala tutukludur. Bakanlar birlik olup soylu bir aileden gelen ve iyi bir asker olan Wang Lin’in serbest bırakılmasını ister. Öte yandan Eun San, Wang Won’un veliaht prens olduğunun hala farkında değildir. Wang Lin ise hapiste Eun San’ı düşünür. Veliaht Prens, arkadaşı Wang Lin’in Eun San’dan hoşlandığından haberdar değildir. Ondan Eun San’ı adak festivaline getirmesi için yardım ister. Eun San, festivale katılmayı kabul edecek mi? Maskeli festivalde neler yaşanacak?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 07:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com