Sevda Masalı – The King in Love 7. Bölüm İzle

17 Haziran 2020 Çarşamba

EUN SAN SIRRINI SAKLAYABİLECEK Mİ?

Ekranların sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 17 Haziran Çarşamba günü yayınlanan 7. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Wang Lin, Eun San’ın sırrını öğrenir ve onun zoraki evliliğe kurban gitmesini istemez. Wang Lin, Eun San’ın zarar görmesine engel olabilecek mi?

7. Bölüm

Baş nazırın oğlu, Eun San’ın, maliye bakanının kızı olduğunu öğrenir. Ona kendisi ile evlenmezse sırrını saklamayacağını söyler. Wang Lin de bu gerçeği duyar ve Eun San’ın istemediği bir evlilik yaşamasına engel olmaya çalışır. Eun San, babasının başının derde girmemesi için bu evliliği kabul edeceğini söyler. Wang Lin’in aynı zamanda öz ağabeyi olan baş nazırın ortanca oğlu, Veliaht Prens’in de Eun San’dan hoşlandığının farkındadır. Asıl amacı da Veliaht Prens ile küçüklükten beri dost olan Wang Lin’i üzmektir. Wang Lin, Eun San’ı ağabeyinden koruyabilecek mi?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ 07:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com