Sevda Masalı – The King in Love 8. Bölüm İzle

18 Haziran 2020 Perşembe

VELİAHT PRENS, EUN SAN’A KAVUŞABİLECEK Mİ?

Kanal 7’de akrana gelen Kore dizilerinden Sevda Masalı 18 Haziran Perşembe günü yayınlanan 8. bölümüyle izle7.com’da. Sevda Masalı’nda bugün Wang Lin ve Veliaht Prens, Eun San’ın Chon ile evlenmemesi için elinden geleni yaparlar. Eun San da bu evliliği istemez ama babasının zarar görmesinden korktuğu için sessiz kalır.

8. Bölüm

Chon’un, maliye bakanının kızı ile evlenmek istemesinin asıl nedeninin mal varlığı olduğunu belgeleyen Veliaht Prens, Eun San ile Chon’un evliliğinin iptal edilmesini teklif eder. İmparator ise verdiği kararın arkasındadır. Öte yandan Wang Lin, Eun San’a âşıktır. Ama Veliaht Prens’in de Eun San’a aşık olduğunu bilen Wang Lin aşkını kalbine gömer. Ana kraliçe ise Wang Lin ile Veliaht Prens’in arasını açmak için kız kardeşleri Dan’ı sürgün eder. Wang Lin, kız kardeşini sürgünden kurtarmak için kendi hayatını ortaya koyar. Ana kraliçeden kendisini göndermesini ister. Ana kraliçe, Wang Lin ile bir anlaşma yapar. Wang Lin, saraydan gitmesini ana kraliçenin istediğini söylemeyeceğine söz verir. Veliaht Prens ise Eun San’ın maliye bakanını gerçek kızı olduğunu öğrenir. Eun San ile Veliaht Prensin beraber olmasının önündeki engel kalkacak mı?

Dizinin Genel Hikâyesi:

Goryeo Krallığında yaşanan hırs ve aşka, dostluğun da karıştığı Sevda Masalı, merak uyandıran konusuyla izleyiciyi büyülüyor. Goryeo Krallığı’nın topraklarını genişletmek konusunda hırsları olan yakışıklı Prens Wang Won’un, çocukluğundan beri dostu ve koruması olan Wang Lin ile arası aşk yüzünden açılır. Aynı kadına âşık olan iki arkadaşın arasına giren, Eun San adında güzel bir kızdır. Zengin ve asil bir ailenin kızı olan Eun San, hem veliaht Prens Wang Won, hem de Wang Lin ile çok iyi anlaşır. Birlikte keyifli zaman geçiren bu üç arkadaşın arasındaki çözülme ise gün geçtikçe şiddetlenir.

Hırslı yapısıyla dikkat çeken Wang Won, kazanma tutkusu aşkta da kendini gösterir. Veliaht Prens Wang Won ile Wang Lin arasında Eun San, savaşı başlar. İki dostun kendisine âşık olduğunu anlayan Eun San, hangisinin duygularına cevap verecek? Sürprizli finaliyle izleyicilerin kalbinde yer edecek Sevda Masalı’nın kazananı aşk mı, dostluk mu olacak?

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Ülke: Güney Kore

YENİ BÖLÜMLER izle7.com