Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) Türkçe Dublaj 3. Bölüm İzle

8 Ağustos 2018 Çarşamba

YEON WOO VELİAHT PRENSİN SARAYINA YERLEŞİR

Geleneksel kıyafetleri, saray hayatı ve şaman inancının ilginç yanlarını içinde barındıran dönem dizisi Sonsuza Dek’te bugün Yeon Woo, Veliaht Prensin kız kardeşine eğitim vermek için saraya taşınır. Veliaht Prens ile Yeon’a tekrar bu sayede biraya gelmiş olur. Sarayın ileri gelenlerin gözü artık Yeon Woo ile veliaht prensin üstündedir.

3. Bölüm
Yeon Woo, prensesin öğretmeni olarak saraya yerleşir. Yeon’un ağabeyi veliaht prense eğitim verirken, Yeon da prensese ders vermeye başlar. Ana Kraliçe, akademiye kabul edilecek kızları seçmek için şaman kadını görevlendirir. Yoon Bo Kyung ve Yeon Woo seçilir. Yoon Bo Kyung, ana kraliçe ile sürekli işbirliği içinde olan bakanın hırslı kızıdır. Yeon Woo, onun tam aksine iyi niyetli ve bilgili biridir. Bu özellikleriyle kralın da dikkatini çeker. Veliaht prens, Yeon’ın saraya geldiğini duyar ve onunla konuşmak ister. Ancak prensin, bakanların kızıyla arkadaşlık kurması pek hoş karşılanmayacağı için tepki görür. Veliaht Prens de Yeon’a mektup yollamaya karar verir. Ancak Bo Kyung veliaht prensin, Yeon’a mektup gönderdiğini babasına söyler. İçişleri bakanı ise Yeon Woo’yu tehdit olarak algılar ve kendi kızının prenses olması için harekete geçer. Veliaht Prens Lee Hwon, Yeon Woo’ya ulaşmanın bir yolunu bulabilecek mi?

Künye:
Yönetmen: Kim Do Hoon, Lee Sung Joon
Senaryo: Jin Soon Wan, Jun Eun Gwol
Konusu: Tarihi – Romantik
Oyuncular: Kim Soo-Hyun, Lee Hwon Yeo Jin-Ku, Lee Hwon Han Ga-In, Heo Yeon, Woo, Kim You-Jung, Heo Yeon-Woo, Jung Il-Woo, Prens Yangmyung Lee Min-Ho Prens Yangmyung, Nam Bo-Ra, Prenses Minhwa Jin Ji-Hee, Prenses Minhwa TBA, Heo Yeom Siwan, Heo Yeom, Kim Min-Seo, Yoon Bo-Kyung, Kim So-Hyun, Yoon Bo-Kyung, Yoon Seung-Ah, Sul Kim Young-Ae, Queen Yoon
Tür: Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2012

YENİ BÖLÜMLER izle7.com