Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) Türkçe Dublaj 4. Bölüm İzle

9 Ağustos 2018 Perşembe

YEON WOO VELİAHT PRENSES SEÇİLİR

Geleneksel kıyafetleri, saray hayatı ve şaman inancının ilginç yanlarını içinde barındıran dönem dizisi Sonsuza Dek’te bugün Veliaht Prens Lee Hwon, Yeon Woo’ya olan duygularını açıklar. Prens, sevdiği kızın prenses olarak seçilmesi için kralın huzuruna çıkar.
4. Bölüm
Veliaht prensle kimin evleneceğinin belirlenmesi için kraliyet ailesi bir kurul oluşturur. Ana kraliçe kendi akrabalarının sözünün geçmesini sağlamak için gelin adaylarını kendi belirlemeye çalışır. Ana kraliçenin bu planını fark eden Veliaht Prens Lee Hwon, bu durumu değiştirmek ister. Veliaht Prensin, ağabeyi Prens Yang Myung de, Yeon Woo ile evlenmeyi talep eder. Kral, bu isteği geri çevirir. Gelin adayları belirlenirken adayların arasında sınavı kral yapar. Veliaht Prensin istediği olur ve prenses olarak Yeon Woo seçilir. Ancak ana kraliçe içişleri bakanının kızının prenses olması için bir plan yapar.

Künye:
Yönetmen: Kim Do Hoon, Lee Sung Joon
Senaryo: Jin Soon Wan, Jun Eun Gwol
Konusu: Tarihi – Romantik
Oyuncular: Kim Soo-Hyun, Lee Hwon Yeo Jin-Ku, Lee Hwon Han Ga-In, Heo Yeon, Woo, Kim You-Jung, Heo Yeon-Woo, Jung Il-Woo, Prens Yangmyung Lee Min-Ho Prens Yangmyung, Nam Bo-Ra, Prenses Minhwa Jin Ji-Hee, Prenses Minhwa TBA, Heo Yeom Siwan, Heo Yeom, Kim Min-Seo, Yoon Bo-Kyung, Kim So-Hyun, Yoon Bo-Kyung, Yoon Seung-Ah, Sul Kim Young-Ae, Queen Yoon
Tür: Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2012

YENİ BÖLÜMLER izle7.com