Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) Türkçe Dublaj 5. Bölüm İzle

10 Ağustos 2018 Cuma

YEON WOO ÖLÜMLE PENÇELEŞİR

Geleneksel kıyafetleri, saray hayatı ve şaman inancının ilginç yanlarını içinde barındıran dönem dizisi Sonsuza Dek’te bugün ana kraliçe Yeon Woo ile Prens Lee’nin evlenmesini engellemek için şaman kadını, Yeon Woo’yu öldürmekle görevlendirir.
5. Bölüm
Ana kraliçe, kendi gelin adayının seçilmemesini hazmedemez. Kralın karşısında Yeon Woo’nun, veliaht prenses olarak uygun görülmesine ses çıkarmasa da, ana kraliçenin aklındaki plan tüm sarayı etkiler. Ana kraliçe, şaman kadından Woo’yu ortadan kaldırması için kara büyü yapmasını söyler. Şaman kadın karşı çıkmak istese de ana kraliçenin ne kadar güçlü olduğunun farkındadır. Yeon Woo, yapılan büyüden sonra yataklara düşer. Gün geçtikçe durumu daha çok ağırlaşan Yeon Woo’nun sarayda kalmasının uğursuzluk sayılacağı konuşulur. Söylentiler üzerine kral, Yeon Woo’yu saraydan gönderir. Annesi Yeon Woo’nun iyileşmesi için doktor çağırır ancak hastalığına teşhis konulmaz. Şaman kadın, Yeon Woo’nun evine gider ve onun büyü yüzünden bu durumda olduğunu söyler. Yeon Woo’nun kurtulması için arınma ritüelinin gerçekleşmesi gerekir. Yeon Woo’nun ailesi şaman kadının teklifini kabul edecek mi?

Künye:
Yönetmen: Kim Do Hoon, Lee Sung Joon
Senaryo: Jin Soon Wan, Jun Eun Gwol
Konusu: Tarihi – Romantik
Oyuncular: Kim Soo-Hyun, Lee Hwon Yeo Jin-Ku, Lee Hwon Han Ga-In, Heo Yeon, Woo, Kim You-Jung, Heo Yeon-Woo, Jung Il-Woo, Prens Yangmyung Lee Min-Ho Prens Yangmyung, Nam Bo-Ra, Prenses Minhwa Jin Ji-Hee, Prenses Minhwa TBA, Heo Yeom Siwan, Heo Yeom, Kim Min-Seo, Yoon Bo-Kyung, Kim So-Hyun, Yoon Bo-Kyung, Yoon Seung-Ah, Sul Kim Young-Ae, Queen Yoon
Tür: Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2012

YENİ BÖLÜMLER izle7.com