Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) Türkçe Dublaj 6. Bölüm İzle

11 Ağustos 2018 Cumartesi

ÖLÜMDEN SONRA…

Dönem dizisi Sonsuza Dek’te bugün Yeon Woo, hayatını kaybeder. Ana kraliçe, Prens Lee’nin cenaze törenine katılmasına izin vermez. Ancak şaman kadının planı ile her şey değişir.
6. Bölüm
Herkes veliaht prensin öldüğüne inandıktan sonra şaman kadın, planını hayata geçirir. Şamanın verdiği ilaç yüzünden yirmi dört saat uyuyan Yeon Woo, toprağın altına gömülür. Saray görevlileri ve Yeon Woo’nun ailesi de kızlarının öldüğüne inanır. Ancak şaman kadının amacı, Yeon Woo’yu öldürmek değil, kara büyüyü temizlemektir. Veliaht Prens Lee Hwon ise Yeon’un ölüm haberiyle hayata küser. Ana kraliçe onun cenaze törenine gitmesine bile izin vermez. Gündüz cenazesi yapılan Yeon Woo’yu, gece şaman kadın mezardan çıkarır. İlacın etkisi bittiğinde Yeon Woo uyanır ama geçmişini hatırlamaz. Şaman kadın, Yeon Woo’yu bir şaman olarak yetiştirir. Prens Lee Hwon, kral olur ve içişleri bakanının kızı Pogyon ile evlenir. Ancak Kral Lee hiçbir zaman Yeon Woo’yu unutmaz. Her gece rüyasında Yeon Woo’yu görür. Yeon Woo ise geçmişi olmayan bir şaman gibi yaşamanı sürdürür. Ama saraydan gelen mektup Yeon Woo’nun hayatını tekrar değiştirir.

Künye:
Yönetmen: Kim Do Hoon, Lee Sung Joon
Senaryo: Jin Soon Wan, Jun Eun Gwol
Konusu: Tarihi – Romantik
Oyuncular: Kim Soo-Hyun, Lee Hwon Yeo Jin-Ku, Lee Hwon Han Ga-In, Heo Yeon, Woo, Kim You-Jung, Heo Yeon-Woo, Jung Il-Woo, Prens Yangmyung Lee Min-Ho Prens Yangmyung, Nam Bo-Ra, Prenses Minhwa Jin Ji-Hee, Prenses Minhwa TBA, Heo Yeom Siwan, Heo Yeom, Kim Min-Seo, Yoon Bo-Kyung, Kim So-Hyun, Yoon Bo-Kyung, Yoon Seung-Ah, Sul Kim Young-Ae, Queen Yoon
Tür: Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2012

YENİ BÖLÜMLER izle7.com