Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) Türkçe Dublaj 7. Bölüm İzle

12 Ağustos 2018 Pazar

YILLAR SONRAKİ İLK KARŞILAŞMA

Sonsuza Dek’te bugün Yeon Woo, saraydan uzakta şaman biri gibi hayatını sürdürür. Kral Lee, Yeon’un yaşadığı kasabada, halkı selamlama töreni düzenler. Yeon Woo yıllar sonra ilk kez Lee’yi görür ve anlam veremediği bir şekilde etkilenir.
7. Bölüm
Yeon Woo, halkı selamlama töreninde kralı gördüğünde çok etkilenir. Tüm halk Kral Lee’yi selamlarken Yeon Woo, başını kaldırır ve kral ile göz göze gelir. Yeon Woo’nun hafızası biraz olsun canlanır. Yaşadığı duygu yoğunluğu yüzünden ağlamaya başlar. Yeon, kralı nereden hatırladığını bulmaya çalışır. Kral Lee ile Yeon Woo karşılaştıklarında kral da çok farklı hisseder. Kral, Yeon Woo’nun kim olduğunu öğrenmek ister. Ancak Yeon bir adının olmadığını ve şaman olduğunu söyler. Kral Lee, Yeon Woo’yu hatırlayacak mı?

Künye:
Yönetmen: Kim Do Hoon, Lee Sung Joon
Senaryo: Jin Soon Wan, Jun Eun Gwol
Konusu: Tarihi – Romantik
Oyuncular: Kim Soo-Hyun, Lee Hwon Yeo Jin-Ku, Lee Hwon Han Ga-In, Heo Yeon, Woo, Kim You-Jung, Heo Yeon-Woo, Jung Il-Woo, Prens Yangmyung Lee Min-Ho Prens Yangmyung, Nam Bo-Ra, Prenses Minhwa Jin Ji-Hee, Prenses Minhwa TBA, Heo Yeom Siwan, Heo Yeom, Kim Min-Seo, Yoon Bo-Kyung, Kim So-Hyun, Yoon Bo-Kyung, Yoon Seung-Ah, Sul Kim Young-Ae, Queen Yoon
Tür: Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2012

YENİ BÖLÜMLER izle7.com