Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) Türkçe Dublaj 8. Bölüm İzle

13 Ağustos 2018 Pazartesi
YEON WOO KRALA İYİ GELECEK Mİ?

Sonsuza Dek’te bugün Yeon Woo’yu yetiştiren şaman kadına saraydan çağırı mektubu gelir. Şaman kadın, belirtilen sürede saraya gitmediği için kızı olarak bilinen Yeon Woo getirilir.
8. Bölüm
Ana kraliçe, Kral Lee’nin düzelmesi için şaman bir ruha ihtiyaçları olduğunu düşünür. Bunun için yıllar önce Yeon Woo’ya kara büyü yapan şaman kadının tekrar saraya dönmesi için çağrıda bulunur. Şaman kadını getirmek için görevlendirilen askerler onu bulamayınca kızı sandıkları Yeon Woo’yı kaçırırlar. Ana kraliçe şaman kadın yerine, evlatlığının getirilmesine çok tepki gösterse de Yeon’un tılsımları yüksek bir şaman olduğunu duyunca yumuşar. Kral Lee, Yeon Woo’yu kaybettikten sonra kimse ile yakınlık kurmaz. Ana kraliçe, Pogyon’u odasına kabul etmeyen Lee Hwyon’u iyileştirmesi için Yeon Woo’ya bir aylık süre tanır. Yeon Woo, ilk aşkı Lee Hwyon’u tılsımlarıyla iyi edebilecek mi?

Künye:
Yönetmen: Kim Do Hoon, Lee Sung Joon
Senaryo: Jin Soon Wan, Jun Eun Gwol
Konusu: Tarihi – Romantik
Oyuncular: Kim Soo-Hyun, Lee Hwon Yeo Jin-Ku, Lee Hwon Han Ga-In, Heo Yeon, Woo, Kim You-Jung, Heo Yeon-Woo, Jung Il-Woo, Prens Yangmyung Lee Min-Ho Prens Yangmyung, Nam Bo-Ra, Prenses Minhwa Jin Ji-Hee, Prenses Minhwa TBA, Heo Yeom Siwan, Heo Yeom, Kim Min-Seo, Yoon Bo-Kyung, Kim So-Hyun, Yoon Bo-Kyung, Yoon Seung-Ah, Sul Kim Young-Ae, Queen Yoon
Tür: Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2012

YENİ BÖLÜMLER izle7.com