Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) Türkçe Dublaj 9. Bölüm İzle

14 Ağustos 2018 Salı
YEON WOO KRALI TEDİRGİN EDER

Sonsuza Dek’te bugün Yeon Woo, saraya geldiğinden beri Lee Hwon’un uyku problemi biraz olsun düzelir ve kendini iyi hisseder. Ancak Kral Lee, Yeon’nun ana kraliçe tarafından görevlendirilen bir casus olmasından şüphe eder.
9. Bölüm
Yeon Woo, saraya şaman olarak giriş yapar ve kralın huzurlu uyuması için ona tılsımlar gönderir. Kral Lee, uzun zamandan sonra kendini iyi hisseder. Ama kral biranda hayatına giren şaman kadına, bu kadar yakınlık duyduğu rahatsız olur. Kral, Yeon’un kendisine zarar vermesinden korkar ve onu yanından uzaklaştırır. Pogyon, krala uyurken eşlik eden genç bir şaman kadının haberini alır ve kıskançlık krizleri başlar. Pogyon, başbakan olan babasından Yeon’u, saraydan uzaklaştırmasını ister. Yeon Woo ise uyurken Kral Lee’ye dokunduğu için cezalandırılır. Yeon Woo, başına ateşle mühürleme cezasına çarptırılır. Kral Lee, Yeon’un cezasını affedecek mi?

Künye:
Yönetmen: Kim Do Hoon, Lee Sung Joon
Senaryo: Jin Soon Wan, Jun Eun Gwol
Konusu: Tarihi – Romantik
Oyuncular: Kim Soo-Hyun, Lee Hwon Yeo Jin-Ku, Lee Hwon Han Ga-In, Heo Yeon, Woo, Kim You-Jung, Heo Yeon-Woo, Jung Il-Woo, Prens Yangmyung Lee Min-Ho Prens Yangmyung, Nam Bo-Ra, Prenses Minhwa Jin Ji-Hee, Prenses Minhwa TBA, Heo Yeom Siwan, Heo Yeom, Kim Min-Seo, Yoon Bo-Kyung, Kim So-Hyun, Yoon Bo-Kyung, Yoon Seung-Ah, Sul Kim Young-Ae, Queen Yoon
Tür: Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2012

YENİ BÖLÜMLER izle7.com