Muhsin Bay’ın sunduğu, Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle eşlik ettiği İftar Saati’nin dün yayınlanan bölümünde, Umre hediyesi kazanan izleyici, hakkını maddi durumu olmayan birine devretmek istediğini söyledi. “Hakkımı, hali vakti olmayan birine vermek istiyorum” diyen izleyici stüdyodakiler tarafından alkışlandı.

Kanal 7’de Ramazan ayına özel ekranlara gelen İftar Saati programı, dünkü yayınında duygu dolu bir ana tanıklık etti. İki günde bir olmak üzere, programın yayın saati boyunca verilen 4 şifreyi ve Necmettin Hoca’nın yönelttiği soruyu doğru bilen bir izleyiciye Umre hediyesinin verildiği programın dünkü talihlisi Münire Halim oldu. Programa Almanya’dan katılan Münire Halim isimli izleyici , programın farklı dilimlerinde verilen ‘Kutsal topraklara yolculuk başladı’ şifresini ve Necmettin Hoca’nın yönelttiği, ‘İlk iman eden çocuk kimdir?’ sorusunun cevabını doğru yanıtlayarak kutsal toprakları ziyaret etme hakkına sahip oldu. Münire Hanım kazandığı hediyeyi, “Ben kutsal topraklara gittim, gördüm. Elbet tekrar tekrar gitmek isterim. Ancak bana verdiğiniz bu hakkı, ben hali vakti yerinde olmayan her hangi birine vermek istiyorum.” diyerek ihtiyaç sahibi birine verilmesini istedi.

Necmettin Hoca ise davranışı karşısında alkışlanan Münire Hanım’a, “Ne kadar güzel bir davranış, sizi tebrik ederim.” diyerek teşekkürlerini dile getirdi.

İftar Saati, Ramazan ayı boyunca her gün saat 17:45’de canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)