Muhsin Bay’ın sunduğu, Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle eşlik ettiği İftar Saati’nin dün yayınlanan bölümünde, Umre hediyesi kazanan izleyici, hakkını maddi durumu olmayan birine devretmek istediğini söyledi. “Hakkımı, hali vakti olmayan birine vermek istiyorum” diyen izleyici stüdyodakiler tarafından alkışlandı.

Kanal 7’de Ramazan ayına özel ekranlara gelen İftar Saati programı, dünkü yayınında duygu dolu bir ana tanıklık etti. İki günde bir olmak üzere, programın yayın saati boyunca verilen 4 şifreyi ve Necmettin Hoca’nın yönelttiği soruyu doğru bilen bir izleyiciye Umre hediyesinin verildiği programın dünkü talihlisi Münire Halim oldu. Programa Almanya’dan katılan Münire Halim isimli izleyici , programın farklı dilimlerinde verilen ‘Kutsal topraklara yolculuk başladı’ şifresini ve Necmettin Hoca’nın yönelttiği, ‘İlk iman eden çocuk kimdir?’ sorusunun cevabını doğru yanıtlayarak kutsal toprakları ziyaret etme hakkına sahip oldu. Münire Hanım kazandığı hediyeyi, “Ben kutsal topraklara gittim, gördüm. Elbet tekrar tekrar gitmek isterim. Ancak bana verdiğiniz bu hakkı, ben hali vakti yerinde olmayan her hangi birine vermek istiyorum.” diyerek ihtiyaç sahibi birine verilmesini istedi.

Necmettin Hoca ise davranışı karşısında alkışlanan Münire Hanım’a, “Ne kadar güzel bir davranış, sizi tebrik ederim.” diyerek teşekkürlerini dile getirdi.

İftar Saati, Ramazan ayı boyunca her gün saat 17:45’de canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 377. Bölüm İzle 19 Eylül 2019
Ekranların sevilen dizisi İkimizin Yerine 19 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölüm 377. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine’de Sural, Sanchi ve ailesinin şikayeti üzerine gözaltına alınır. Sural’ın avukat olan abisi Kabra, onu kurtaracağını belirtir. Sanchi’nin ise, saldırıyı Sural’ın yaptığını kanıtlayacak bir delili yoktur. 377. Bölüm  Sanchi, Sural’ın tehditlerine maruz kalmaya devam eder. Sural onu hapisteyken arayıp tehdit eder ve videoyu yayınlayarak, adını lekeleyeceğini belirtir. Üstelik Sural, delilleri yok etmek için hastane personeline rüşvet verir.  Sanchi şikayetini geri çekmeyi düşünse de Anandi onu ikna eder. Mahkeme günü Anandi de Sanchi’ye destek olmak için elinden geleni yapar. Mahkeme Sural’ı mı yoksa Sanchi’yi mi suçlu bulacak?  Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 377. Bölüm İzle 19 Eylül 2019